Blog Challenge Den 2. - Lidi

5. února 2015 v 22:43
2. Jak jsi se změnil za poslední 2 roky?

Tohle bude trochu těžší. Bohužel mi poslední roky splývají do sebe a já už nevím, co se stalo v loni a co před pěti lety. Ale s jistotou můžu říct, že jsem se změnila hodně, co se fyzické i psychické stránky týče.
Především jsem se začala cítit dobře ve svém vlastním těle. Nikdy jsem sice netrpěla nějakou vážnou dysphorií, ale asi jako každou puberťačku mě trápil velký zadek, malá prsa, mastná pleť obsypaná pupínkama a podobné záležitosti.
Sice mi všechny tyhle "problémy" zůstaly, ale už je nevnímám jako přítěž, nýbrž jako svou součást, a dokonce jsem je začala mít i ráda. Vážně. Zkuste mi dneska říct, že nééééé, nemáš velkej zadééééék, a dostanete jednu přes ústa.

Ale asi to nejhlavnější je, že jsem potkala ty nejbáječnější lidi na světě. Možná se nevidíme každý den ani každý týden, ale bez nich bych nebyla nic. Dali mi budoucnost, vytáhli mě z úplnýho dna. Některé jsem tváří tvář potkala jen jednou, a přesto je bezpodmínečně miluju. Šla bych pro ně až na konec světa, obětovala bych všechno co mám jen aby byli šťastní a vím, že oni by to udělali také. Možná nevěříte v osud, ale někdy prostě potkáte lidi o kterých víte, že to není jen dočasný vztah, ale platonická láska až do smrti.
Lidi, kteří změní váš život od samých základů.
Lidi, kteří vás vezmou za ruku a vyvedou z temnoty.
Lidi, kteří ve vás věří.
Lidi, kteří vás rozpláčou i rozesmějí.
Lidi, kteří vám byli určeni.
Lidi, jako jste vy.
Lidi, které milujete.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama