Návrat + The 30 Day Blog Challenge

4. února 2015 v 20:34 |  Zápisník
Uf.
Takže...
Cca před třemi měsíci jsem postla poslední článek. Nebylo to nic hezkýho. Za tu dobu jsem si stihla vyjasnit pár věcí, něco vyřešit, něco zase rozdělat. Nemůžu říct, že jsem teď už naprosto v pořádku, to bohužel asi nebudu nikdy, prostě to k tomu patří.
Ale žiju.
Udělala jsem pár věcí, kterých trochu lituju. Udělal jsem věci, kterých lituju hodně.
Je dost těžký teď o tom psát, nemůžu najít ty správný slova a dát je do správných vět. Akorát zírám na obrazovku a vyťukávám co mi přijde na mysl.
Pořád mám svoje výkyvy, ty slabší prakticky denně. V pátek jsem si prošla tím nejhorším panickým záchvatem v mým životě a ještě teď to rozdýchávám. Snažím se donutit se zvednout telefon a zavolat svojí psycholožce, že nutně potřebuju přeložit sezení na bližší dobu. Marně se kopu k přípravě na maturitu, protože čas se mi krátí a já se ještě nezačala učit. Nejvíc mě užírá samota. Jsem ztracená v nekonečným kruhu školy a svýho pokoje. Všichni moji kamarádi bydlí několik hodin cesty odsud a já nemám peníze, abych za nimi mohla jezdit každý víkend, i když bych si to moc přála.
Ale bojuju.
Asi tohle všechno vyznívá, že jsem na tom furt stejně. Možná je to tím, že mám právě jeden z těch svých "výkyvů". Ale ve skutečnosti jsem opravdu šťastná. Nový vztah, zvládnutý vysvědčení, blížící se jarňáky. Cítím se mnohem lépe, než před několika měsíci, sice ne zrovna teď, ale celkově ano.

Chtěla bych to tady znovu rozhýbat, i když nevím, jak to se svojí náladou zvládnu. Každopádně chci začít měsíční challenge - každý den odpověď na jednu otázku. Dodržím to? Těžko říct, ale za pokus to stojí. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama